Gevoel voor mens en mode

In de huidige tijd groeit de behoefte aan persoonlijk contact en de tastbare ervaring van het winkelen. Wij hechten er daarom ook grote waarde aan om u persoonlijk aandacht en deskundig advies te geven. Klik op de website link bij de vestigingen om naar de dichtstbijzijnde ZENSA te gaan. Neemt u alvast een kijkje in de collecties en loop eens binnen bij een van onze 8 vestigingen . Tot ziens bij ZENSA!

Amersfoort

Amersfoort

Leusderweg 198
3817 KE Amersfoort
Tel: 033-4766892

soest@zensa.nl
www.zensasoestamersfoort.nl

Openingstijden

Maandag:13.00 - 18.00
Dinsdag - vrijdag  09.00 - 18.00
Zaterdag:09.00 - 17.00

Dokkum

dokkum

Diepswal 9-11
9101 LA Dokkum
Tel: 0519-296263

dokkum@zensa.nl

fb-icon

Openingstijden

Maandag:13.30 - 17.30
Dinsdag - donderdag  09.30 - 18.00
Vrijdag09.30 - 21.00
Zaterdag:09.30 - 17.00

Drunen

drunen

Raadhuisplein 17
5151 JH Drunen
Tel: 0416 - 375837

drunen@zensa.nl

Openingstijden

Maandag:13.30 - 18.00
Dinsdag - donderdaag 10.00 - 18.00
Vrijdag09.30 - 20.00
Zaterdag:10.00 - 17.00

Franeker

dokkum

Raadhuisplein 3-11
8801 KX Franeker
Tel: 0517-392780

franeker@zensa.nl
www.zensafraneker.nl

fb-icon

Openingstijden

Maandag:13.30 - 18.00
Dinsdag - donderdag  09.30 - 18.00
Vrijdag09.30 - 21.00*
Zaterdag:09.30 - 17.00


* tussen 18.00 en 19.00 uur gesloten

Gorredijk

gorredijk

Langewal 13-14
8401 DD Gorredijk
Tel: 0513-461231

gorredijk@zensa.nl

fb-icon

Openingstijden

Maandag:13:00 - 18.00
Dinsdag - donderdag  09.30 - 18.00
Vrijdag09.30 - 21.00
Zaterdag:09.30 - 17.00

 

Harlingen

harlingen

Voorstraat 57-61
8861 BG Harlingen
Tel: 0517 413600

harlingen@zensa.nl

fb-icon

Openingstijden

Maandag:13:00 - 18.00
Dinsdag & woensdag  09.00 - 18.00
Donderdag09.00 - 21.00
Vrijdag09.00 - 18.00
Zaterdag09.00 - 17.00

 

Joure

joure

Midstraat 89
8501 AG Joure
Tel: 0513-412839

joure@zensa.nl

fb-icon

Openingstijden

Maandag:13:00 - 18.00
Dinsdag - donderdag  09.30 - 18.00
Vrijdag09.30 - 21.00
Zaterdag:09.30 - 17.00

 

Soest

Zensa_Soest3

Soesterbergsestraat 49a
3768 EB Soest
Tel: 035 6023584

soest@zensa.nl
www.zensasoestamersfoort.nl

Openingstijden

Maandag:13:00 - 18.00
Dinsdag - donderdag  09.00 - 18.00
Vrijdag09.00 - 21.00
Zaterdag:09.00 - 17.00